Telefon : 0216 355 75 37
 • MTHS Firmaları kimlerdir ?
  MTHS Firmaları kimlerdir ?
 • MTHS Hizmetinde istikrarlı Fiyatlar
  MTHS Hizmetinde istikrarlı Fiyatlar
 • MTHS Konusunda en hızlı aktivasyon
  MTHS Konusunda en hızlı aktivasyon
 • MTHS hizmetimiz Bakanlık Onaylıdır
  MTHS hizmetimiz Bakanlık Onaylıdır
 • MTHS Hizmeti Nedir ?
  MTHS Hizmeti Nedir ?
MTHS | Merkezi Veritabanı Hizmet Sağlayıcı | MTHS Hizmeti hakkında


MTHS Fiyatı için sözleşme kapsamında ödenen bedel sözleşme süresi sonuna kadar yazılım geliştirme, yeni yönetmelik maddelerine uyum, vb tüm hizmetleri kapsamakta olup hiçbir nam altında ek bedel talep etmemekteyiz.


MTHS | Merkezi Veritabanı Hizmet Sağlayıcı

Ülkemizde son yıllarda Yeni Ticaret Kanunu Kapsamında web sitesi zorunluluğu, ticaret kanunu uyumlu web sitesi gibi farklı sıfatlarla anılan hizmet olanMTHS Hizmetiaslında 1 ekim 2013 tarihi itibarıyla denetime tabi sermaye şirketleri için zorunlu kılınan bir hizmettir.

MTHS Kaydı( Merkezi Veritabanı Kaydı ), özetle bağımsız denetime tabi tüm sermaye şirketleri için web sitelerinin ana sayfasında kanunen yayınlaması zorunlu olan içeriğin özgülenmesi üzere "Bilgi Toplumu Hizmetleri" linki oluşturması ve bu bilgi ve bilgileri özgülenmiş bu alanda kanuni sürelere uygun olarak yayınlaması olarak tanımlanabilir.

Ancak MTHS hizmeti , gerek sorumlulukları bakımından gerekse hizmetin oluşturulması aşamalarında oldukça zahmetli ve kapsamlı bir hizmettir, MTHS Hizmeti kapsamında şirketler tarafından yüklenen tüm bilgiler MTHS Yazılımınae-imzalı olarak yüklenmekte , ve MTHS ( Merkezi Veritabanı Hizmet sağlayıcısı) tarafından dae-imzalanarake-arşivlenmekte ve yönetmeliklerde belirtilen zamanlarda ilgili bakanlığa rapor edilmektedir.

Mths Hizmeti sadece Gümrük & Ticaret Bakanlığından faaliyet izni almış firmalar tarafından sağlanabilmektedir.

MTHS hizmeti konusunda TTR Bilişim MTHS Hizmetini tercih eden firmalara resmi mths sitemiz olanMTHSweb sitesi adresinden ulaşabilirsiniz.

MTHS hizmetikapsamında firmalarımıza sürekli eksikliklerini giderme konusunda bilgilendirmelerde bulunarak kanuni zorunluluklarını eksiksiz yerine getirmelerine yardımcı olmaktayız. "Bilgi toplumu hizmetleri" bağlantısının web sitesinde ana sayfada sadece oluşturulması zorunluluğun yerine getirilmesini sağlamaya yetmemektedir. Bu konuda yönetmelikler açıktır ve firmalar yönetmeliğe uygun olarak içerik güncellemelerini de yapmak zorundadır.

MTHS Hizmeti

kapsamındaweb sitesi tasarımıözgülenmiş alanında belge & bilgiler sürekli yayınlanacak bilgiler ve süreli yayınlanacak bilgi & belgeler olarak ikiye ayrılmakta ve bu bilgiler yönetmeliklerde detaylıca tanımlanmaktadır.

MTHSHizmeti sadece web sitesine "Bilgi Toplumu Hizmetleri" linki eklemek değildir, firma tarafından yayınlanacak bilgilerinde yönetmeliklerde belirlenen sürelerde ve belirlendiği sürece sitede yayınlanması gerekmektedir.

Tüm bu işlemlere-imzalı olarak veMTHS Sağlayıcıtarafından zaman damgalı olarak e-arşivlenmektedir.

MTHS Hizmetialırken dikkat edilecek hususlar olarak ;

 • MTHS Firmasının Bakanlık tarafından MTHS Faaliyet İzni Olması
 • MTHS Satışı Sonrası Kullanım Hakkında Alacağınız Destek
 • Kullanıcı Dostu MTHS Kullanıcı Paneli
 • MTHS Panelinde Hangi belge ne zaman ne kadar süreyle Yayınlanmalı gibi konularda bilgilendirmeler
 • MTHS Hizmetinin Web Sitenizde Doğru Şekilde Uygulanması Konusunda Destek
 • OlasıMTHSYönetmelik Değişiklikleri Gibi durumlarda bilgilendirme
 • MTHS Hizmetinde sürekli düşürülmeyen MTHS Fiyatları ( İstikrarlı Fiyat Politikası)TTR Bilişim Hizmetleri tarafından Sunulmakta olanMTHSHizmeti yukarıda sayılan hususları kapsamakta ve tüm kullanıcılarının memnuniyetini kazanarak devam etmektedir. Eğer sizde Denetime Tabi Sermaye Şirketi iseniz MTHS Hizmeti almak için 0216 355 75 nolu telefonumuzdan satış öncesi bilgilendirilerekMTHSKaydınızı yaptırabilirsiniz.

MTHSkapsmaında zorunlu olanweb tasarımıhizmeti ve Mersis kaydı konusunda da sizlere çözümler sağlamaktayız.

Denetime tabi olma şartları güncellenmiştir.

Aşağıdaki şartlardan en az iki tanesini sağlayan tüm işletmeler

MTHS sizin için kanuni zorunluluktur.!!!

* Aktif toplamı ellimilyon ve üzeri Türk Lirası
* Yıllık net satış hasılatı yüzmilyon ve üzeri Türk Lirası
* Çalışan sayısı ikiyüz ve üzeri

Kanuni zorunluluğunuz olan MTHS Hizmetini satın almak için 0 216 355 75 37 nolu

MTHS

hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

MTHS Hizmeti kapsamında 4 satış temsilcisi ve 6 yazılım geliştirme personeli ile destek ve yazılım geliştirme faaliyeti vermekteyiz.

MTHS Hizmeti alacak firmaların, özellikle satış öncesi ve satış sonrası ihtiyaç duyacakları destek hizmeti göz önünde bulundurulduğunda, MTHS Hizmeti veren firmanın personel yapısını da bilmeleri alacakları MTHS Hizmetinin sürekliliği açısından önemlidir.

Tüm yazılım geliştirme Faaliyetleride şirket bünyesinde TTR personeli tarafından yapılan TTR MTHS Hizmeti, yönetmeliklere uyumludur ve uyumlu kalacaktır.

TTR MTHS Hizmeti hiçbir ad altında mths hizmeti alan firmalardan ek bedel istememektedir.

MTHS Nasıl Saglanır ?

1. MTHS Kayıt formu doldurulur.

2. Web sitenize eklenecek kodlar ve bilgilendirme size ulaştırılır.

3.Bilgi Toplumu Hizmetleri, web sitenizde Oluşturulur

3. Fatura , MTHS Faaliyet izni ile adresinize postalanır.

MTHS hizmeti şirket yetkilileri tarafından e-imza ile kullanılabilmektedir. E-imza nız yoksa anlaşmalı kuruluşlar aracılığı ile hiçbir komisyon almadan yetkili e-imza firmasından ekonomik fiyatlarae-imzaalmanız da sağlanabilmektedir.

 

MTHS Nedir ? ve MTHS Hizmeti Nedir ?

2013 yılında ticaret hayatına dahil olan MTHS Hizmeti hakkında hala bu soruların sorulmasının sebebi, MTHS Hizmetinin ticaret hayattında sadece Bağımsız Denetime Tabi sermaye Şirketleri için bir zorunluluk olmasıdır.

MTHS Hizmetibugune kadarbu kitleyi hedeflediğinden bu kitle dışında kalan kesim için hala MTHS Nedir ? soruları sorulmaya devam etmektedir.

MTHS Hizmeti yukarıda da açıklandığı gibi, bağımsız denetime tabi sermaye şirketleri için web sitesine yapılacak bir eklentiyi ifade eden Merkezi Veritabanı Hizmet Sağlayıcı Kelimelerinin kısaltmasıdır. Yönetlikte Merkezi Veritabanı Hizmet Sağlatyıcı olarak geçen MTHS Hizmeti Nedir sorusunun yanıtını bu şekilde verebiliriz.

 

MTHS Firmaları

MTHS Firmaları ifadesi ile kast edilen ifade değişiklik göstermektedir. Şöyleki MTHS Firmaları demekle, MTHS Hizmetinden aydalanan firmalar yani bağımsız denetime tabi sermaye şirketleri ifade edilebilmektedir.

Aynı zamanda MTHS Firmaları ifadesi ile MTHS Hizmeti vermeye yetkili MTHS Sağlayıcı firmalarda ifade edilebilir. MTHS Sağlayıcı firmalar Bakanlık tarafından verilen yetki belgesi ile MTHS Hizmeti verebilmektedirler.

Bakanlık izni öncesinde iseMTHSFirmaları geliştirdikleri yazılımı yönetmeikte belirtilen testlere tabi tutması ve bu testlerden başarı ile geçmesi gerekmektedir. Ancak bu süreci başarı ile tamamlayan firmalar MTHS Hizmeti verebilmek içinMTHS Sağlayıcıolabilmektedir.

MTHS Hizmeti verilmeye başladığı günden bugüne başarı ve % 100 Müşteri memnuniyeti ile sunmaya devam ettiğimiz MTHS Hizmeti ile yüzlerce firmanın kanuni zorunluk olan MTHS Hizmetini kullanması sağlanmıştır.

MTHS firmaları arasındaki farklar kullanılan yazılım altyapısı ve satış sonrası hizmet kullanımı sırasında ihtiyaç duyulan destek sağlaması olarak özetlenebilir.

MTHS Hizmeti satın almak dışında sürekli ve süreli bilgilerin yayınlanması gereken bir yazılımdır. Bu nedenle kullanımı kolay bir MTHS Yazılımı olması gerektiğini düşünün firmamız özellikle kullanım kolaylığı sunan bir MTHS Firmasıdır.

İhtiyacınız olan MTHS kullanımı konusundaki destek konusunda da deneyimli ve çözüm odaklı iletişimi güçlü personel ile bu konuda da oluşan destek talepleri karşılanmakta ve bu şekilde % 100 Müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

 

MTHS Hizmetinden yararlanmak için 0 216 355 75 37 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

 

MTHS Firmaları

MTHS Firmaları kimlerdir, MTHS Hizmeti nasıl alınır, MTHS Hizmeti neleri kapsar ve kimler içindir Detay

Anket

MTHS Hizmeti Seçiminde En Büyük Faktör Nedir ?
Satış Sonrası Destek53%
Web Sitesine Doğru Uygulama 37%
Bakanlık Onaylı Olması10%

MTHS - MTHS HİZMETİ, Bilgi Toplumu Hizmetleri